<style>.lazy{display:none}</style>MOTOTRBO DP4400e/DP4401e - YAGI-FRYSKA
Tel: 618281041

YAGI-FRYSKA

Profesjonalne systemy łączności radiotelefonicznej

YAGI-FRYSKA

Profesjonalne systemy łączności radiotelefonicznej
MOTOTRBO DP4400e/DP4401e
YAGI-FRYSKA > Radiotelefony przenośne > MOTOTRBO DP4400e/DP4401e

MOTOTRBO DP4400e/DP4401e

Model DP4400e/DP4401e został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, którzy nie uznają kompromisów. Nowa generacja cyfrowych radiotelefonów MOTOTRBO zapewnia jeszcze lepszą łączność, większą wydajność i bezpieczeństwo.

 

DP4400E/DP4401E
 

Radiotelefon MOTOTRBO DP4400e/DP4401e

Model MOTOTRBO DP4400e /DP4401e bez wyświetlacza. Można w nim zaprogramować 32 kanały.

 

Stała łączność
Seria MOTOTRBO DP4000e jest rodziną cyfrowych radiotelefonów zgodnych ze standardami ETSI DMR, zapewniających komunikację głosową i transmisję danych, które mogą zadecydować o powodzeniu całej operacji. Moduł Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe podłączenie akcesoriów audio, zintegrowany moduł Wi-Fi® pozwala zdalnie aktualizować oprogramowanie, a funkcja śledzenia lokalizacji działająca na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń zapewnia pełną orientację w rozmieszczeniu użytkowników sprzętu. Obsługa transmisji trunkingowych oraz starszej technologii analogowej pozwala na stopniowe rozwijanie i modernizowanie systemu łączności.

 

Bezpieczeństwo
Technologia push-to-talk zwiększa bezpieczeństwo pracowników. Wyraźnie widoczny pomarańczowy przycisk alarmowy w radiotelefonach serii DP4000e umożliwia wezwanie pomocy za jednym naciśnięciem, z wykorzystaniem funkcji przerywania transmisji w celu oczyszczenia kanału łączności w razie potrzeby. Wbudowany akcelerometr wykrywa upadek użytkownika i może zainicjować wezwanie pomocy. Radiotelefon został przetestowany pod kątem zgodności z normami wojskowymi i jest wodoodporny (stopień ochrony IP68). Można na nim polegać.

 

Wydajność pracy
Dzięki wydajnemu wzmacniaczowi audio radiotelefony z tej serii zapewniają głośny i wyraźny dźwięk, a system eliminowania hałasu otoczenia ułatwia zrozumienie rozmówcy.  Najnowsza technologia zasilania pozwala na pracę przez 28 godzin bez ładowania, na 3 zmiany, a dzięki udoskonalonemu odbiornikowi zasięg radiotelefonu zwiększył się do 8% w porównaniu z poprzednimi modelami.

 

NOWE ROZWIĄZANIA W RADIOTELEFONACH NOWEJ GENERACJI
• Zintegrowany akcelerometr z opcjonalną funkcją wykrywania bezruchu
• Bluetooth1 4.0
• Lokalizacja wewnątrz pomieszczeń
• Wielokonstelacyjny moduł GNSS zwiększający dokładność lokalizacji
• Zintegrowany moduł Wi-Fi
• Aktualizacja oprogramowania przez łącze radiowe
• Lepsza jakość dźwięku
• Udoskonalone rozszerzanie funkcjonalności
• Dłuższy czas pracy akumulatora (do 28 godzin)
• Większy zasięg (do 8%)
• Lepsze zabezpieczenie przed wodą (norma IP68)

 

 

Broszura w .pdf

TOP