YAGI-FRYSKA Profesjonalne systemy lacznosci radiotelefonicznej
Konferencje
Radio Expo 2014


Dnia 8.10.2014 r. Warszawie odbyło się RadioExpo – Konferencja Radiokomunikacji Profesjonalnej. W spotkaniu wzięło udział około 260 uczestnników, było to największe wydarzenie branżowe w kraju. W czasie tego wydarzenia prezentacje wygłosił pan Waldemar Paternoga, zastępca dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Sławomir Fryska w tym czasie dokonał demonstracji systemu działającego w Państwowym Ratownictwie Medyczym na terenie województwa.
czytaj więcej / zwiń


Konferencja Resellerów Aksel 2014


W dniach 15-17.01.2014 r. w Wieliczce odbyła się Konferencja Resellerów firmy AKSEL.
Firma YAGI-FRYSKA zaprezentowała sieć łączności radiotelefonicznej opartej na systemie MOTOTRBO, która działa na terenie województwa wielkopolskiego.
czytaj więcej / zwiń


Konferencja partnerów Motoroli


W dniach 9.01-11.01.2013 w Karpaczu odbyła się konferencja - Zjazd Reselerów Aksel - Motorola. Firma YAGI-FRYSKA otrzymała nagrodę za wdrożenia oprogramowania ConSel.
Ponadto zaprezentowano strukturę sieci łączności na terenie województwa wielkopolskiego.
czytaj więcej / zwiń


Konferencja partnerów Motoroli


W dniach 30-31 maja 2012 roku w Warce odbyła się konferencja Partnerów Motoroli.
Jedną z atrakcji była możliwość odwiedzenia siedziby firmy Motorola Solutions w Krakowie.
czytaj więcej / zwiń


Konferencja instalatorów digitex


W dniach 21-22.04.2012 r. w Sopocie odbyła się "Konferencja instalatorów digitex." Firma YAGI-FRYSKA otrzymała wyróżnienie za innowacyjność i dynamikę sprzedaży.
czytaj więcej / zwiń


Konferencja partnerów Motoroli


W dniach 30-31 maja 2011 roku w Warce odbyła się konferencja Partnerów Motoroli.
Firma YAGI-FRYSKA wraz z firmą Aksel prezentowała działanie systemu MOTOTRBO w województwie wielkopolskim. Tematem prezentacji było "Praktyczne wdrożenia aplikacji CONSEL na platformie sprzętowej MOTOTRBO dla ratownictwa medycznego i zarządzania kryzysowego."
czytaj więcej / zwiń